KONST / Litografier / Färglitografi 17515179

nr 1751 5179

Färglitografi

efter G Braque, ej signerad, numrerad 33/100. Färglitografi, bildmått: 67x29 cm, yttermått inklusive ram: 78x44

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 december 2025
kl 18:16:06

14/12 13:06:06 1      Vinnande bud